Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi van akkor ha ilyen fura...

Mi van akkor ha ilyen fura gondolataim vannak?

Figyelt kérdés
Nem túl ésszerű nem túl logikus, de nem tudok rájuk nem hallgatni vagy elfelejteni. Szörfözök a neten és azt gondolom ha nem nézem végig a videót valami szörnyűség történik velem. Nem szabad belépnem egy szobába, mert bajt hozz rám ha belépek a szobába megörülök. Ha jó ételt választom az automatába sorsfordító szerepe lesz jobb lesz az életem. Úgy érzem valaki kilopja néha a fejemből a gondolatokat, sokszor félek ha van egy jó gondolatom vagy értelmes és eltűnik. Mintha dróton rángatnának, mintha minden tettemet ellenőrizné valakit és kiszűri azokat amiket nem kéne tennem. Úgy érzem a testem se sajátom, mintha valaki másé a lenne mintha az arcom se lenne valódi. Mintha az agyam hiperaktív lenne sokszor száguldoznak a gondolatok megse tudom őket fogni. Legtöbbször nem érzek semmit aztán hirtelen a semmiből előtör belőlem a szomorúság, aztán kicsit boldogabb majd megint szomorú.

2017. jan. 2. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
multiplex személyiségzavar(?)vagy skizofrén kezdeti tünetei.
2017. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kényszergondolatok, ami egyik tünete a kényszerbetegségnek. Csak azért gondolom, mert a gondolatokhoz általában valamilyen cselekvés társul, pl.: (Végig is nézed a videót, nehogy vmi történjen, tényleg nem lépsz be abba a bizonyos szobába, stb...). Nézz utána a kényszerbetegségnek, és ha szerinted az lehet, fordulj szakemberhez mihamarabb!
2017. jan. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!