Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lėpjek tűl?

Hogyan lėpjek tűl?

Figyelt kérdés

A fėrjem nårcisztikus szemėlyisėgzavarban szenved.Az utôbbi 2 ėv pokol volt mellette, a vålåson rågódtam, mikor kiderült, hogy megcsal.5 hônapja törtėnt, azonnal elköltöztem a gyerekkel.Együtt ėl a nővel,de azôta is ėrzelmileg zsarol,szidalmaznak az anyjåval, a gyerekünknek szapul låthatåskor.

Mår pszicholôgushoz jårok, ėn fogok tönkremenni benne.A gyerek miatt nem tudom vele teljesen megszakītani a kapcsolatot.


2017. jan. 4. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Járj tovább pszichológushoz és megtanulod kezelni a helyzetet. Tényleg! Az én exem is nárcisztikus és 1-2 év alatt sikerült teljesen élhető kapcsolatot kialakítani vele. Ami pedig még sokkal-sokkal fontosabb: a gyermekednek is példát kell mutatnod, hogy hogyan kell kezelni a nárcisztikus embereket, hiszen neki mindig az apja marad!

Nincs minden helyzetben működő recept: neked kell kialakítanod a saját stratégiáidat! De terápiával sikerülni fog, hidd el!

2017. jan. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Csak cikkeket olvastam a narcisztikusrôl, hogy ûgy kell kezelni, hogy aszerint kell beållītani mindent, hogy neki az miėrt jô.

Kīvåncsi lennėk, hogy az exednek van azôta tartôs kapcsolata? Lehet, egy narcisztikussal hosszû tåvon együtt ėlni?

2017. jan. 6. 16:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!