Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, hogy ennyire feszült...

Normális, hogy ennyire feszült vagyok, a nap sok szakaszában?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok. Ezek lennének a "tünetek":D :

Amikor sétálok, utálom, ha van valaki aki mellettem, előttem, a hátam mögött van. Kényszeresen nyúlok az arcomhoz, ideges leszek, folyton kukucskálok, hogy itt van-e még.

Iskolában elég gyakran rosszul érzem magam. Félek, nehogy középpontba kerüljek. Nem szeretem, ha a környezetemben nevetgélnek, vagy sugdolóznak, Ilyenkor mindig azt hiszem, hogy én vagyok a téma. Szinte állandóan, minden óra előtt/közben félek, teljesen alaptalanul. Ilyenkor jég hideg mindenem, izzadok mindenhol, de főleg a tenyeremen, elsápadok. Sokszor érzem magam "bekábulva", mintha nem is lennék ott. Úgy szólnak hozzám, hogy mi van velem.

Normális lenne ez? Nem tudtam értelmesebben leírni, sajnálom! :)



2017. jan. 4. 21:58
 1/2 A kérdező kommentje:
Gyakoriak a szélsőséges hangulatingadozásaim is. Egyszer boldog, utána letört. Egyszer kilátástalannak érzek mindent, utána pedig simán megoldhatónak látom.
2017. jan. 4. 22:04
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezel lehet pszichológushoz kénne menned! Hasonlóan vagyok én is, ha gondolod nyugodtan írhatsz.
2017. jan. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!