Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » November óta sajnos antidepres...

Ivettke1 kérdése:

November óta sajnos antidepresszánst szedek, decemberi kontrollon a dokim azt javasolta emeljük kicsit az adagot mivel még nem voltam jól. Mióta megemeltem tehát kb 2,5 hete nyom a mellkasom nehezen lélegzek gombóc érzés van a torkomban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A gyógyszer tájékoztatójaban ugyan írja ezeket a mellékhatásokat de azelőtt nem volt ilyen gondom.Ma kihagytam a déli adagot hátha jobb lesz tőle. Sajnos kontrollra csak hétfőn tudok menni és már elég türelmetlen elkeseredett vagyok.

2017. jan. 7. 13:48
 1/4 evimeri ***** válasza:
Szia. Nem írtad, hogy milyen gyógyszert szedsz és mennyivel lett az adag emelve. Én évek óta szedek ilyen gyógyszert. Sok féle gyógyszerrel próbálkoztunk, mire meglett a megfelelő. És néha az orvos sem jó. Én az elsőt otthagytam, mert elkezelt egy gyógyszerrel. Hiába mondtam neki, hogy nem jó az a gyógyszer nem akart mást felírni. Ekkor mentem a mostani dokimhoz, akinek 2 hónapjába telt mire rendbe hozott. Ő is írt már fel többfélét, de a mostani a legjobb. Az adagot ne hagyd ki, mert rosszabbul lehetsz. Próbálkozz esetleg enyhe nyugtatóval. Nekem eleinte, amíg az antidepresszáns nem használt néha kellett bevennem. Jobbulást.
2017. jan. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia. Konkrétan Tianeptin Mylan nevű gyógyszert szedek eleinte 2x fél tablettát és december végén emeltük 3x fél tablettára. Nyugtatot csak nagyon ritkán veszek be kb heti 1-2x. Emigy már jobban érzem magam psichikailag. Nem tudom mit tegyek..
2017. jan. 7. 14:20
 3/4 Balogh Zsozsó ***** válasza:
Szerintem még várjál egy kicsit, amíg hat.Utána jelezz az orvosnak.
2017. jan. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 jeverezi ***** válasza:
0%
tianeptinből naponta 3 egész szemet vettem be és annyi mellett se volt semmi mellékhatása a gyógyszernek. Te meg másfél szemtől be vagy sz*rva?? xD
2017. jan. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!