Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan dolgozam fel hogy a...

Hogyan dolgozam fel hogy a pszichológusom lezárta a terápiát?

Figyelt kérdés
Volt intelligencia teszt is csak nem válaszoltam és ő már nem tudot mit kezdeni velem és azt látta jobbnak hogy lezárja a terápiát. De azt mondta még hogy az egészségemre nem tesz jót hogy nem tudják milyen betegségem van.

2017. jan. 8. 09:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Most komolyan. Nem valaszoltal, tehat nem mukodsz kozre a gyogyulasod erdekeben. Meg jo hogy lezarta a terapiat. Helyetted nem csinalhatja meg a teszteket. Ugy dolgozd fel, hogy mondjuk vedd eszre, hogy ez a te hibad. Az, hogy beteg vagy, meg nem jogosit fel arra, hogy te semmit nem teszel meg a gyogyulasod erdekeben, de azokra megsertodsz, akik segiteni akarnak, csak te ellehetetlenited a munkajukat.
2017. jan. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Olyanokat kérdezet hogy nem tudtam
2017. jan. 8. 10:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Mit kérdezett?
2017. jan. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
USA elnöke meg stb.
2017. jan. 8. 10:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor kihúzhattad volna a kérdést, hogy nem tudod a választ. Ettől még meg kellett volna csinálni. Ha egy választ tudsz, akkor annyit beírni, de esetleg ki is google-zhetted volna.
2017. jan. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De azt se tudtam hogy milyen kérdések lesznek, beszélni a legkönyebb
2017. jan. 8. 10:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen beírod/mondod, hogy nem követed a világ politikát, sőt a politika is hidegen hagy. Ennyi. Ez nem IQ teszt. Nem is kötelességed tudni. Viszont együtt működni igen.
2017. jan. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben
2017. jan. 8. 12:59
 9/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2017. jan. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!