Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen egy depresszióssal a...

Milyen egy depresszióssal a párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Hogy a legjobb kezelni a befordulásait.. Képes egy depressziós a szerelemre.. Tanácsokat várok
2017. jan. 8. 11:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet szerelmes, én a barátommal már 4éve együtt vagyok 1éve költöztünk össze. Rajtam az segített, ha normálisan bántak velem, de türelmesek is voltak. Soha nem voltam agresszív, de volt, hogy 4napot feküdtem folyamatosan az ágyban, és ha a nővérem és a szüleim nem lettek volna wc-re se megyek el. A pszichológus is sokat segít, én már ritkábban járok hozzá kb. havonta egyszer, mert már ritkábban vannak depresszív időszakaim.

Az viszont kiborít, ha mondjuk rosszul ébredtem vagy rossz kedvem van és az emberek elkezdenek körülöttem lábujjhegyen mászkálni és figyelnek.

25/L

2017. jan. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!