Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentális betegség gel küszködő...

Mentális betegség gel küszködők és csak egész eddigi életemben nulladik szám, szerencsetlenkedtem csak a halálom lenne az egyetlen megoldás?

Figyelt kérdés
Mindig a luzersegem, nullasagom, szerencsetlensegem, gyengesegem, mentális egészségügyi betegségem miatt bántottak és szivattak meg mindegyik emberi közösségben.

2017. jan. 8. 18:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A Te legnagyobb bajod, és azért is szivatnak,mert Te magadat látod luzernek,nullának,szerencsétlennek és ezért is vagy gyenge. Jársz pszichológushoz? Valahogy benned kell "rendet tenni" és ezt a negatív saját magadhoz állást "átprogramozni"!
2017. jan. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Had ne reszletezzem de kaptam elég rendesen a gyermek közösségekben is pedagógusoktól is hideget meleget belemverest megszivatak játszottak az idegrendszeremmel egyszerűen nem volt sohasem nyugtom emberek között emberi közösségekben mert olyan vagyok amilyen.
2017. jan. 8. 19:12
 3/12 A kérdező kommentje:
Mondanom sem kell nem voltam boldog és kiegyensúlyozott sohasem.
2017. jan. 8. 19:13
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem hogy elégedett lennék a saját emberi mivoltommal hányat vetett bal sorsommal de nem is leszek míg élek és megnem doglok.
2017. jan. 8. 19:15
 5/12 anonim ***** válasza:
Próbáltál már segítséget kérni? Amiket leírtál valóban komoly okok arra,hogy így állj magadhoz,de nem kéne lemondanod magadról!
2017. jan. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak már az eletemrol kellene lemondanom. De igen fordultam pszichiáterhez ő xanaxot idegnyugtatot írt fel a pszichológus meg csak a pofamba vigyorgó minden egyes reggeli\delelotti alkalommal amiket kitoltetett teszteket kimutatta ,hogy a szokásos mentális betegségekben kinlodok, szenvedek mint önbizalom hiány, szorongás , depresszió.
2017. jan. 8. 19:32
 7/12 A kérdező kommentje:
Meg feszelyezett is vagyok még szorongos kisebbségi komplexusos akkor életképtelen vagyok alapból alap szinten. De míg élek élhetek együtt ezzel a rengeteg sok negativummal és meggyotorhetem az idegrendszeremet a múltbeli dolgok miatt is amik ertek az életemben emberektől meg bővültek sirhatok zokoghatok is.
2017. jan. 8. 19:38
 8/12 A kérdező kommentje:
Boghetek.
2017. jan. 8. 19:39
 9/12 anonim válasza:
Xanaxot hagyd el szépen, lósz@rt sem ér szorongásoldásra. Ha legközelebb mész dokihoz, kérj tőle Rivotrilt. Na, az aztán kellemes kis szer: 2x vagy 3x 0,5 Mg/nap, és minden bánatod elszáll. ;)
2017. jan. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nade nehogy már gyógyszerek aztán zöldség legyen az agytekevenyeim
2017. jan. 8. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!