Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ezzel a szörnyű...

Mit csináljak ezzel a szörnyű gondolattal?

Figyelt kérdés

5 éve majdnem egy hivatalos helyen két tárgyat földhöz vágtam idegességemben. Viszont egy hete előjött egy olyan rögeszmés gondolat hogy mi van ha fejbedobtam az ügyintézőt. Viszont ezt valamiből csak érzékeltem volna, illetve az ismerősöm aki velem volt csak szóvá tette volna. Ezekbe belegondolok de mégis aggódok

Mit tudnátok tanácsolni?


2017. jan. 8. 22:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Rettegek nehogy olyanért vigyenek börtönbe amiről nem is tudok
2017. jan. 8. 22:06
 2/4 anonim ***** válasza:

Mit jelent az hogy majdnem?Most földhöz vágtad a dolgokat vagy nem?

Egyébként meg ha fejbedobtad volna, akkor valószínűleg feljelentést kaptál volna könnyű testi sértésért, úgyhogy 5 év alatt biztos hogy kerestek volna.Nem fog semmi sem történni.Megnyugodhatsz.

2017. jan. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A "majdnem" az az 5 évet jelenti hogy majdnem 5 éve.
2017. jan. 8. 22:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Az elvévülési idő 5 év. Nem valószínű, hogy most jutna eszébe az illetőnek, hogy feljelentsen. Bizonyára el is felejtette.
2017. jan. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!