Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Dühroham vagy csak hiszti?

Dühroham vagy csak hiszti?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy vannak dolgok amin nagyon gyorsan feltudom húzni magam. A múltkor anyumék szó nélkül átmentek a szomszédba, és amikor észrevettem egyből tudtam, hogy ott vannak, de még nagyon rosszul esett, hogy nem szóltak. Elkezdtem sírni és a hajam tépni mint egy idióta. Amikor meg hazaértek leordítottam a fejüket. Azóta ezt már megbeszéltük, de még mindig vannak ilyen "dührohamaim". Például tegnap nem tudtam felvenni a telefont, mert nem töltött be a kijelzője a telefonnak és nagyon ideges lettem ezért összetörtem a telefonom. Még régebben is voltak bajok a telefonommal kapcsolatban, mégpedig az, hogy kisebb hülyeségeken felidegesítettem magam és elkezdtem tépni magam, meg karmolni és ütni. Ez a dührohamra utal? És ha igen mit tegyek ellene?

2017. jan. 9. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Duhroham. Keress egy jo pszichologust.
2017. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Muszáj lenne pszichológus fordulnom?
2017. jan. 9. 17:17
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem kiskoromba voltak ilyenek hogy akármi volt és ideges lettem a kezemet és a fejem ütöttem..bár a fejem legtöbbször.most is előjön sűrűn.
2017. jan. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Muszájnak semmit nem muszáj, de erősen ajánlott. Nekem is volt hasonló, stresszként kezdődött, jöttek a dührohamok, végül átbillent öngyilkos hajlamú depresszióba... nagyon nehéz volt belőle talpra állnom.

Fontos hogy jó szakembert találj, sok pszichológus csak ronthat a helyzeten, mert lesz..rja vagy nem ért hozzá...

2017. jan. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!