Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az baj ha bevettem a sotret...

Az baj ha bevettem a sotret gyógyszert úgy, hogy szetjött a szamban? Többi lent! FONTOS!

Figyelt kérdés
Nehezen nyelek le gyogyszert es most eloszor szetjott a sotret a szamban es nemtudom ez mennyire hat igy... ti mit gondoltok? Ugye nem lesz bajom tole, hogy igy sikerult? Magat a gyogyszert nem tudtam lenyelni ma de csak a belsejet tudtam kiszedni es ugy nyeltem le... Ugye nem lesz bajom es ez hatasos igy???? Segitseg

2017. jan. 11. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Sotret??? Mi a ménkű?

Na mindegy, jó hogy van google. Baj ebből nem tud lenni. Ennek a gyógyszernek a gyomorban kellene feloldódnia, de ez nem jelent katasztrófát.

Szóval, nyugi és a következőnél figyelj oda. Bő vízzel le kell mennie.

2017. jan. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi az a sotret?
2017. jan. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na nem csak én vagyok igy, akne ellenes A-vitamin származék!
2017. jan. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek igazabol volt egy idoszakom hogy 20perceket vett el a sotret az eletembol naponta, hogy nemtudtam egyszeruen lenyelni, viszont aztan kb egy jo 2-3honapig tokre sikerult. Ma eleg stresszes napom volt es nagyon megijedtem, hogy rossz vege lesz ennek es nem is birtam lenyelni akarhogyan probalkoztam viszont legkozelebb megprobalom mindenkeppen
2017. jan. 11. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!