Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Semmihez nem ertek semmire se...

Semmihez nem ertek semmire se vagyok jo utalom magam nem akarok elni mit tegyek?

Figyelt kérdés
egyszeruen szo szerint semmire nem vagyok alkalmas, probaltam tobb ketkezu szakmat is kitanulni egyik se ment, pedig en akartam csinalni de amit gyakorlaton kertek sose tudtam normalisan megcsinalni allandoan elszurtam mindent, semmit nem birok normalisan megcsinalni meg itthon se, gyarba tudnek csak menni dolgozni de mar attol is felek, kezugyesegem szinte nulla, plusz nehezen ertem meg a dolgokat, arra jottem ra inkabb meghalnek mint hogy ilyen eletet eljek le mert ennek igy semmi ertelme, plusz ha figyelnek meg jobban elszurok mindent remeg meg a kezem is minden de ha egyedul vagyok se sul ki semmi jo a dologbol minek eljek igy?? tenyleg iszonyatosan hulye vsgyok nem viccelek. 21f

2017. jan. 15. 15:34
 1/3 jeverezi ***** válasza:
depresszis vagy
2017. jan. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nyugi! Nem vagy vele egyedül!!! Erre még nem gondoltál? Én 25 évesen sem tudom, hogy miben vagyok jó, vagy hogy mit akarok csinálni. Feladni nem szabad. Minél többször próbálkozol annál jobb érzés lesz mire rájössz h mi az amit a magadénak érzel. Sokszor szar ha már ezerszer próbálgatod a dolgokat és nem megy, de egyszer sikerülnie kell valaminek.
2017. jan. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

28 èves vagyok. A mai napig nem tudom mire vagyok jó. :D egy dologhoz értek nagyon, de az a tudás ebben az országban nem kifizetődő. Ezen kívül lövésem sincs mi mást csinálhatnèk. Sok területen dolgoztam, de valahogy egyik sem az igazi.

Menj te is minèl több helyre, ismerj meg új dolgokat és talán kialakul valami. :)

2017. jan. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!