Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdek antiszociális lenni?

Kezdek antiszociális lenni?

Figyelt kérdés
Volt nemrég egy olyan gondolatom hogy a lényegtelen dolgokat is akarom észlelni, emiatt majdnem kaptam egy idegösszeomlást, csakhogy ez bennem megmaradt rendesen és folyton erre a problémára koncentrálok és mindig eszembe jut ez akárkivel beszélek, mindi erre gondolok és nem tudok tölle elszakadni, emiatt úgy érzem magam mint egy fél ember, nem akarok senkivel se beszélni, csak egyedül lenni, agresszív is vagyok, sokszor érzem magam úgy hogy a világ ellenem van, különc vagyok mert érzem másnak nem volt ilyen problémája csak nekem.
2017. jan. 15. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
félsz, talán? lehet ez a baj. nekem szokott olyan lenni, hogy nem tudom megmondani mi, de valami zavar. utána mikor eszembe jut ez, egyből el is múlik, mert tudom, hogy ez vissza szokott térni. "aggódás". amúgy sosem vagy egyedül a problémáiddal, azt hiszem. lényegtelen dolgokat észlelni? talán túl sok szabadidőd van, motiválatlan vagy. keress valami elfoglaltságot. légy nyitott, másokkal beszélni jó dolog, én örülök ha van kivel dumálni. persze megválogatom a társaságot, ha pedig muszáj vagyok valakivel, akivel inkább nem beszélnék, akkor vele csak annyit amennyit érdemes. csinálj valamit, ami boldoggá tesz.
2017. jan. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pont emiatt nem tudok motivált lenni,mert mindig ezt tartom szem elött és nem a sok szabadidőről van szó, ezek a gondolatok bármikor jöhettek volna, azt nem értem miért ragaszkodok hozzájuk betegesen
2017. jan. 15. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!