Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyit ér egy pszichológus?...

Mennyit ér egy pszichológus? Érdemes lenne elmenni?

Figyelt kérdés

Elég drága, viszont nagyon rossz időszakomban vagyok és tudom hogy ott vannak a barátaim, viszont nekik már nem merem mondani a dolgaimat. Túl sokat panaszkodok és félek hogy megunják és eltávolodnak tőlem. Nem voltam még pszichológusnál, aki volt/jár, az meg tudná mondani, hogy segít-e? Remélem azért évekig nem kell járnom, nem vagyok tartósan beteg de nem tudok már egyedül megküzdeni a bajaimmal...


21/L


2017. jan. 21. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen ér és érdemes elmenni.

Én TB alapon jártam, szóval nem fizettem érte.

Pánikbeteg voltam és szorongtam, sok betegségem volt, a házasságom a válás szélén, közel 1 évig jártam és teljesen rendbe jöttem. Szóval nekem nagyon sokat segített a pszichológus.

2017. jan. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
Mindenképpen érdemes, az kell, hogy bízz meg benne és legyél teljesen nyílt.
2017. jan. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A tb alapon válaszható pszichológusok nagy része ugyanúgy gyárszalag rendszerben működik sajnos, mint a tb alapú más ellátások. Legalábbis sajnos nekem ez a tapasztalatom. Nem figyel Rád kellőképpen, meghallgat, ad tanácsot, aztán jöhet a következő beteg.


Tudom, hogy nem mindenki teheti meg,és anno nekem is az összes spórolt pénzem erre ment el, egy ideig anyagilag nagyon el is úsztam emiatt, de keress egy olyat, akinek jók a referenciái. Privátban tudok neked adni címet, ha szeretnéd.

Nekem nagyon sokat segített,akihez jártam,megértő, kedves, rávezetett sok igazságra,amikről nem tudtam. 21 éves vagy, borzasztó fiatal ahhoz, hogy az életed a szomorúság és a szorongás töltse ki!

Kitartás! :)

2017. jan. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!