Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha annyira...

Mit csináljak ha annyira gyomorgörcsöm van a szorongástól, hogy már enni se tudok?

Figyelt kérdés
Soha el nem múló rossz érzetem van. Mintha valami rossz fog történni. Harmadik falattól már öklendezek, annyira fáj a hasam, így már fogytam egy hét alatt kemény 3 kilót. A gyógyszer se segít. Ilyenkor mi van?

2017. jan. 22. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Legfontosabbat kihagytad. Mitől szorongsz?
2017. jan. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Beleírtam. A semmitől. Mindentől. Nem tudom. Úgy érzem hogy valami rossz fog történni
2017. jan. 22. 11:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Ki vagy, mit csinálsz? Milyen életet élsz? Hogy viszonyulsz magadhoz? Milyenek a szociális kapcsolataid?

Ezek nélkül nem sokat tudunk segíteni, legfeljebb azt mondhatjuk, hogy keress fel pszichológust, orvost.

2017. jan. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Magántanuló vagyok, főbb betegségeim a skizofrénia, depresszió, szorongás, otthon ülök a legtöbbször, nincsenek nagyon barátaim. Tanulok otthon. Járok pszichiáterhez és pszichológushoz is de azok azt mondják hogy biztos a savam a rossz, szedtem savlekötőt de nem használt és hiába mondtam hogy nem úgy fáj a hasam, hanem szorongok.
2017. jan. 22. 13:52
 5/8 Bubachangh ***** válasza:

Szia! Amióta egyedül maradtam (véget ért egy hosszú párkapcsolatom), én is egyre jobban hipochonderré kezdek válni... A rettegésem oka a haláltól való félelem. Mindig valamilyen halálos betegséget diagnosztizálok magamnak.

Most pl. már kicsit több mint két hete beteg vagyok, tehát biztosan immunhiány... Próbálj enyhe nyugtatót (chen féle valeriana max) szerintem, amíg orvos nem lát, jobb mint a semmi...De egy lélekbúvár nem ártana. Nekem sem :) Jobbulást!

2017. jan. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rossz hallani, hármas sajnálom. De nekem nincs halálfélelmem én nem tudom megragadni azt a dolgot amitől ennyire szorongok, egyszerűen csak nagyon rossz érzésem van. Egyébként járok pszichológushoz ha azt értetted a lélekbúvár alatt csak most nagyon sokat volt beteg és ezért nem tudtam vele beszélni a pszichológussal
2017. jan. 22. 16:37
 7/8 Bubachangh ***** válasza:

Szia Kedves kérdező!


Jobban vagy?

2017. febr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem igazán.. éhes vagyok mindig, de amikor elkezdek enni, akkor alig megy le néhány falat. Nem tudom mit csináljak.
2017. febr. 5. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!