Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Emiatt kell bűntudatomnak lennie?

Emiatt kell bűntudatomnak lennie?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy néha nyilvános mosdóban végzek önkielégítést, egyrészt bűntudatom van miatta hogy nem szeméremsértés e, illetve volt egy illető aki azt mondta hogy a hanghatások miatt bajba lehet kerülni bár lehet csak szórakozott. úgy félek ha egyszer véletlen adtam volna ki valamilyen hangot, akkor bűnt követtem el
2017. jan. 22. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lehet ebből. Ez nem szeméremsértés, mert gondolom magadra csukod a klozetajtót. Egyébként van, hogy gittelés közben én is kiverem a nyilvánosban, de nekem meg sem fordult a fejemben, hogy ebből bármi bajom lehetne.
2017. jan. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De hogy a konkrét kérdésre is válaszoljak, nem kell, hogy bűntudatod legyen. Ha ki kell verni, akkor ki kell verni, nincs mese.
2017. jan. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!