Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez depresszio lehet? Félek...

Ez depresszio lehet? Félek hogy az.

Figyelt kérdés

Sziasztok 17 eves fiu vagyok 1 honapja valamiert ugy erzem sokszor hogy semmi nem tudna boldogitani es minden gondolattol szorongos nyomaszto erzeseim vannak. Az eletemmel pedig nincs baj igazabol minden renben van sot most jobb is lett mert lett egy baratnom akit nagykn szeretek.. ongyilkos gondolatam nincsenek elni akarok boldogan. Es az onbizalmammal sincsen problema. Csupan az a baj hog valamiert nem toltenek el a dolok lelkesedessel annyira mint 1 honapja es mar ezen idegeskedek

Van hogy ugy erzem semmi nem boldogitana es ez nagyon ilyeszto. De van amikor elont a boldogsag hogy ugynamar nincs is semmi bajom es akkor jol leszek..

Jovoheten megyek pszihologushoz

Szerintetek nagy a baj?

Vagy csak atmeneti valami es csak en fujom fel nagyra a dolgot.

Remelem nincsen bajom

A valaszokat elore is koszonom.



2017. jan. 26. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagy a baj, nyugodj meg.:) Ebben a téli időszakban sokaknál előfordul. Persze egy hajlam kell hozzá. ha túl sokáig tart, vagy már megakadályoz a mindennapi tevékenységedben, akkor mindenképp kezelni kell, de a lehető legjobb, hogy pszichológushoz fordulsz, ahogy írod is. Addig is sportolj valamit, tegyetek nagy sétákat a szabad levegőn, lazíts, kapcsolódj ki. ne gyötörd magad, nem kell mindig magas hőfokon égni.
2017. jan. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm! Ajh most se tul jo semmi nem segit es ez ilyezto... imadkozok

De hogy lett ez a semmibol?

Remelem tenyleg csak a tel

2017. jan. 26. 13:46
 3/9 anonim válasza:
Lehet tényleg csak egy átmeneti időszak, de szerintem jól teszed, hogy szakemberhez fordulsz. A lényeg az, hogy felismerted és tenni akarsz ellene, ez már félsiker. Hasonló helyzetben vagyok/voltam, én rengeteg vitaminnal, mozgással és szintén pszichológussal teszek ellene. Nekem egy apróságból indult, de december végén teljesedett ki, a végén már azt hittem, hogy depressziós vagyok, vagy meg fogok őrülni. Senkinek nem kívánom. Jelenleg gyógyulok, de nekem is az volt a szerencsém, hogy hamar felismertem baj van és cselekednem kell. Sok erőt kívánok, szerintem nincs nagy gond.
2017. jan. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyébként, ha tényleg ilyen váratlanul jött, érdemes alaposan belegondolni, hogy nincs-e valami a háttérben, ami nyomaszt, elszomorít, vagy foglalkoztat. Néha nem is tudjuk milyen hatással van ránk egy-egy dolog,döntés, új helyzet, bármi.
2017. jan. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Jelenleg teljesen jol vagyok atjott a baratnom es valahogy elterelte a figyelmem vagy nem tudom hogyan..

De erdekes ez delelott még szemvedes most meg jo..

Mindenesetre megfogadom a tanacsokat

Vitaminbol elkezdtem b6 ot ezen kivul magneziumot es valeriana relaxot szedni.

2017. jan. 26. 20:58
 6/9 anonim válasza:
Szedj c-vitamint és omega 3-at is. Nekem az omega 3 rengeteget segített.
2017. jan. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na ne tessék megijedni. A kamaszkor már csak ilyen. Ne aggódj el fog múlni. Egyébként is mint már írták előttem, sötét van, hideg van, nem meglepő ha az ember nem olyan lelkes. Mozogj többet mikor rossz a kedved, az segít a hangulatodon. Még 1-2 hónap és itt a tavasz addig tarts ki. Hidd el ha kisüt a nap és jön a jó idő visszatér a motiváltságod is. Semmi bajod nincs. Nem kell rögtön orvoshoz futni ha pár hétig nem vagy jókedvű. Van ilyen, el kell fogadni. :)
2017. jan. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én csak arra lennék kíváncsi, hogy ez a barátnő pontosan mióta is a barátnôd? Ezen az apróságon mindenki átugrott
2017. jan. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
4 hónapja
2017. jan. 30. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!