Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sokkal rosszabb lett a rövidtá...

Sokkal rosszabb lett a rövidtávú memóriám, sokszor arra sem emlékszem, amit egy perce mondtam. Mi miatt lehet? A Frontin, antidepresszáns okozhatja? 34 éves vagyok, Pesten élek, Escitilt, Anafranilt, Frontint szedek.

Figyelt kérdés
Depresszióra és kényszerbetegség.

#depresszió #mentális #kényszer. betegség
2017. jan. 28. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Azok nálam is ezt okozták. Elég durva tüneteim voltak. Én befejeztem a szedésüket. Elkezdtem pszichoterápiára járni. Ha Pesten élsz van elég sok lehetőség ami nem kerül sokba. 1 év alatt teljesen visszatért a memóriám.
2017. jan. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Értjük a kérdést, nem kell fél óra alatt 4x kiírni.
2017. jan. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a xanax miatt rossz a memóriám, de nem szokom le róla, mert szeretem :)
2017. jan. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egészségedre 2. ha pár év múlva is szeretni fogod szólj mindenképp. Ha már utálni fogod, de csak azért fogod enni hogy legalább az elvonástól ne kínlódj elgondolkodol rajta hogy leállj vele.
2017. jan. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szerintem kattanj le a Xanaxról. Mit szeretsz benne?


1. Hova jársz pszichoterápiára? Mennyibe kerül? Minden gyógyszert elhagytál?

2017. jan. 29. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!