Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anyum meg akar halni, mit...

Anyum meg akar halni, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Ez a helyzet most súlyosbodott el. Azt mondja nincs èrtelme èlnie ès társai . 17 lány vagyok, ès úgy èrzem ,mintha szerepcserèben lennènk. Mindig èn ülök az ágyán ès próbálom meggyőzni, hogy ne beszèljen ilyen butaságokat , de mintha már teljesen feladta volna. Nem tudom már mit csináljak, fojton beszèlek vele, fèlek egyszer baj lesz .
2017. jan. 28. 19:02
 1/6 anonim válasza:
Vedd ra valahogy, hogy menjen el pszichiáterhez. Ez nem normális, hogy a saját lányát ilyenekkel ijesztgeti... sürgősen orvosra van szüksége. Ez nem vicc. Antidepresszáns vagy valami kell neki... ez mar a végső kimerülése mikor mar valaki ilyeneket mond. Vidd el orvoshoz. Beszélj meg egy időpontot az internetről keress egy pszichiátert és aznap mikor kell menni vedd ra, és mond h mar időpont is van minden nincs vissza út menni kell és beszelni az orvossal. Másképp nem fog elmenni orvoshoz igy is elég nehéz lesz elvinni. De muszáj.
2017. jan. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Apukad?
2017. jan. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szonjaa15 válasza:
Szerintem, kérj egy felnőttől segítséget.Nem feltétlen pszichológusra gondolok, de persze az sem lenne rossz.Egy rokont, vagy hozzátok közel álló személyt kérj meg, hogy segítsen.
2017. jan. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 longlife ***** válasza:
Hány éves anyud.38-45 között?Ha még élek az ő szülei,testvérei,akkor nekik szólj.
2017. jan. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát már ebből az lesz , hogy szólnom kell valakinek. Már èn is teljesen kivagyok, enni aludni nem tudok . De ilyenkor mit kell mondani, volt már valakinek ilyen ismerőse, családtagja, azzal szívesen beszèlnèk, mert úgy èrzem ez egy rèmálom .
2017. jan. 28. 19:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben a következőt mondanám:

"Anya, megértem, hogy nagyon nehéz most neked, de kérlek, hallgasd meg az én oldalam is. Én most kamaszkorban vagyok, tele bizonytalanságokkal, kétségekkel és kérdésekkel. Én nem tudok a te támaszod lenni, hiszen még nekem lenne szükségem az anyám támogatására. A te problémáid még egy felnőtt embernek is feladják a leckét, én nem tudok velük mit kezdeni, csak megijesztenek és még jobban elbizonytalanítanak. Kérlek, mindkettőnk érdekében kérj segítséget, olyasvalakivel beszélj a problémáidról, aki érdemben tud segíteni. Nekem szükségem van rád, a támogatásodra és szeretném, ha meg tudnád oldani ezt a helyzetet. Kérlek, hogy kérd ki egy felnőtt ember tanácsát."

2017. jan. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!