Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehetnék boldog?

Hogyan lehetnék boldog?

Figyelt kérdés

Ti boldogok vagytok?

Hogy éritek ezt el? Barátok, netán hobbik által? Segítsetek!

Előre is köszönöm a segítséget, tapasztalatokat!



2017. jan. 29. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, én nem vagyok boldog. Nincs hobbim, se igaz barátaim, szóval egy cipőben járunk.
2017. jan. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok boldog. Van barátnőm, párom, hobbim. Gondolom én eredetileg defektes vagyok.
2017. febr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az embert az teszi igazán boldoggá, ha a körülményektől és az őt körülvevő emberektől függetlenül elhatározza, hogy ezt meg azt meg amazt meg emezt el fogom érni...megcsinálom...megszerzem...és hisz abban, hogy így vagy úgy, de képes is rá....NA, ÉS AMIKOR FELISMERI, HOGY éppen közelebb került valamelyik önmaga kigondolt célhoz...akkor érzi a boldogságot.


Nem a barátok,

Nem a csoki, a banán, vagy a gének,

Nem a hobbi,


Hanem a saját célok, és a feléjük való haladás.


De.

Vigyázz.

A környezet ki nem állhatja a boldog embert.


Ha nem így lenne, akkor mindenben segítené az egyes embereket, hogy boldogak legyenek, de pont az ellenkezőjét teszi. Mindent megtesz, hogy gyenge legyél, rossz hírekkel lát el reggel-este, teletöm hülyeségekkel, lebeszél, kritizál, akadályoz, akadályoz, akadályoz...


Ez van.


Tudd, és ne is foglalkozz tovább vele.


Boldog CSAK magad által leszel.


Meg tudod csinálni.

És közben még másoknak is segíthetsz megtalálni az ő boldogságukat.


Jani

2017. ápr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne akarj senkinek megfelelni és ne törődj semmilyen negatív megjegyzésekkel,mert azok csak irigységből vannak.
2017. szept. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha bármi problémátok van csak ESSETEK MAGATOKRA
2021. ápr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!