Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez milyen mentális problémára...

Ez milyen mentális problémára utalhat egy 17 éves lánynál? Mire vezethető vissza?

Figyelt kérdés

Az osztálytársamnak (elég jóban vagyok vele) kb. 1-2 havonta van új barátja, mindig csak nála fiatalabb, 14-15 éves fiúkkal kezd ki, max. 1-2 hétig van együtt velük. Ma beszélgettem vele és kérdeztem, hogy miért van mindig új barátja. Azt mondta, szereti tönkretenni a "kisfiúk " életét, akik beleszeretnek ő meg csak szórakozik velük, és hogy most megint van valaki a láthatáron mert unatkozik, itt az ideje rongálni valakit. Mondtam neki, hogy előre sajnálom azt a fiút erre ő: ő baja, ő írt rám.

Ezeket halál komolyan gondolja és meg vagyok győződve arról hogy valami baj van vele.

Régen olvastam valami olyasmit hogy azok a lányok akik sok fiúval leállnak azért ilyenek, mert hiányzik az apai nevelés. Neki sincs apja, soha nem ismerte de nem értem milyen összefüggésben lehet a két dolog.


2017. jan. 30. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván valami gyermekkori trauma, nevelési hiba okozza. Majd jól "megrongálja" egy 25 éves, aztán megtudja milyen is az.
2017. jan. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt is mondtam neki hogy idősebbekkel kéne foglalkoznia, erre aztmondta hogy az ő érzéseikkel nem tudna szórakozni.
2017. jan. 30. 22:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Pszichopata
2017. jan. 31. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Apa nélkül lehetetlen egészségesen nevelni a gyereket. A lány úgy érzi tönkretette őt az apja, amiért nincs vele. Ez az érzés rettenetes fájdalmat okoz neki, és hogy ezt kompenzálja tönkreteszi ő is a többi fiút. Csak azért van nála fiatalabb barátja, mert csak őket tudja befolyásolni, és csak velük tud "szórakozni". Ha egy idősebb párja lenne, akkor a srác átlátna az egészen, és otthagyná. Nem hiszem hogy pszichopata lenne, ahhoz hogy ez bebizonyosodjon több "tűnet" kell.
2017. jan. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy nem vágyik-e többre annál, mint hogy őket tönkreteszi?
2017. febr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!