Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Dr. László Zsuzsanna Pszichiát...

Dr. László Zsuzsanna Pszichiáternél mennyibe kerül egy alkalom? (Miskolc)

Figyelt kérdés
Hány per? Havonta kell hozzá járni vagy hogy? Ha valaki tud segíteni vagy tud hasonlót írjon

2017. febr. 6. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Van megadva a honlapján egy mobilszám, azon meg lehet ezeket kérdezni.


De lehet, egyénfüggő.

2017. febr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezért felesleges volt írnod... Ilyenkor nem akarom zavarni
2017. febr. 6. 17:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem is ilyenkor kell hívni.


Egyébként meg hiába mond itt bárki árat, a terápiák személyre szabottak és így az áruk is változó.


Te is miskolci vagy?

2017. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Havi egy alkalom az nem terápia, inkább konzultáció. Min. kétheti, de inkább heti rendszerességgel kell járni. De ha valaki jól terhelhető, akkor heti kettővel is lehet, az már igazán hatékony!
2017. febr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne menjen senki hozza. Megalazoan beszel az emberrel, en nem is vartam meg a terapia veget. Eppen egy hatalmas trauman estem at es tole szerettem volna segitseget kerni, ami a megertes helyett a gunyolodas, megalazas es aldozathibaztatas volt az eszkoze. Hat koszi, nem. Undorito, bekepzelt egy no. 10k volt ez a kedves alkalom. 20percet ha bent ultem nala akkor sokat mondok. Csernus hozza kepest kutyafule.
2020. febr. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ránéztem jobban a honlapjára.

Hát az ott latható fénykép és az #5 valasz egybevág.


Tudok helyette mást ajánlani, aki nagyon jo szakember, lelkiismeretes, segítőkész, empatikus.

2020. febr. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Koszi. Igazabol ilyenkor kar, hogy nincs valami oldal ahol lehet ertekelest irni. Mashova nem tudtam leirni ezt.
2020. febr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7


Nem tudom, neki nincs-e Facebook oldala, ahol lehet értékelni, kommentelni. Igaz, ha van, akkor azt ő moderálja, de akkor is, hátha. :)

2020. febr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!