Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintem valami gond van...

Szerintem valami gond van velem (? ) 14/l

Figyelt kérdés

Szóval.... Nem szeretem magamat. Daginak látom magam (162cm 47kg), rondanak, szerencsetlennek

es mindig magam hibaztatom mindenert. Fiuk nem igazan beszelnek velem (tudom, meg raerek de jol esne). Már gondolkodtam ongyilkossagon is. Néha karcolgatom magam bicskaval es azt mondom ha latszodik hogy a haziallatom volt. Tépkedem a koromagyam. Nagyon siros vagyok... Tesibol ma kaptam egy 3ast es sirtam es nekem ciki mar... kerlek segitsetek :( :(


2017. febr. 7. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Tipikus 14 éves kamaszdepi, majd kinövöd.
2017. febr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
51%

Van valami mas egyeb problemad is? Csalad,baratok ilyenekre gondolok

Egyebkent valoszinu tul sokat stresszelsz,lehetseges hogy tulsagosan is maximalista vagy..meg kamaszkori depresszio is fenn allhat esetleg bar nem vagyok orvos

2017. febr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Semmi komoly problémád nincs tehát tinédzserkori depresszió. Beszélgess valakivel, az önkínzást fejezd be és később elmúlik, de ne hagyd hogy elfajuljon mert komoly probléma is lehet belőle. Az öngyilkosságot meg verd ki a fejedből, értékes vagy.
2017. febr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
31%

Önsajnáltatás.



Max. Kamu kérdés.

2017. febr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Hát már nem azért de ti nem értitek a korosztályunkat állandóan csak azzal vagytok hogy kamaszdepi meg majd kinövöd meg hagy ne soroljam tovább.

Hasonlóan vagyok én is de az nagyon nem normális hogy az öngyilkosságon gondolkodsz.

Ha gondolod nyugodtan írhatsz privit! 14/L

2017. febr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló problémáim vannak,viszont kicsivel idősebb vagyok mint te,ha gondolod írj
2017. febr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 KJUsul ***** válasza:
100%

Nem könnyű ekkora önutálattal, de erőt kell venned magadon és barátnőket, barátokat szerezni. Persze igaziakat, akikre támaszkodhatsz, akikben megbízol. Ez az egyetlen gyógymód. A pszichológia szart sem ér, csak a szeretet segíthet. El kell fogadnod önmagad, ami pedig nem tetszik magadon, azon változtass. Persze ésszel!


Ez hosszú folyamat, sok apró lépéssel, minden nap mondogatnod kell magadnak, hogy "ez az én testem és szeretem". És még fontosabb, hogy a barátaid is olyanok legyenek, akik reálisan látnak téged és tényleg szeretnek. Csak ezt tudom tanácsolni.

2017. febr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!