Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha úgy érzem az...

Mit tegyek ha úgy érzem az életem a holtpontján van?

Figyelt kérdés

Kb.2-3 hete teljesen megváltozott az életem de ezt rajtam kívül senki más ne veszi észre. Tanulok de mégis nincs erőm az egészhez ne tudom magam rávenni a tanulásra (egyebkent 5,0-s az átlagomszóval színötös vagyok mindenből) és nincs motivációm. Kínszzenvedés a tanulás. A másik ész szerintem a nagyobb problémám pedig az hogy nehany hónapja elkezdtem életmódot váltani, fogytam is (nem voltam duci kb, 5 kilo sulyfelesleg volt tajtam. Most kb 2-3kg van) és mellőztem minden egészségeset és tényleg eljezdtem egészségesen élni de most ez is becsődolt mint ahohy az életem is összességében. Folytkn eszek és enni akarok de csak édességet pedig tegebben nem is kívántam ilyet. Ne tudom magam tartóztatni. Mi lehet a gond velem? Kégyszíves segítsetek mert minél előbba régi szeretnék lenni. És visszahízni se szeretnék és a tanulmányi átlagomat is meg szeretném tartani. Bocsi ha voltak hibák az írásomban de telóról írok.

6.osztályos 12 éves lány



2017. febr. 9. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogadd el magadat olyannak, amilyen vagy. Nem kell megfelelned mindenkinek. Attól még szerethető vagy. Később rájössz, hogy aki igazán szeret, az akkor is szeret, ha nem vagy a legjobbak között.
2017. febr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

12 évesen a fogyókúrát felejtsd el.

A tested most érik felnőtté, amit észlelsz, teljesen természetes, úgy hívják, pubertás.

2017. febr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A fogyókúrát mindenkinek el kéne felejteni. Az hogy életmódot váltasz nagyon helyes. Nem csak a fogyás miatt, de egészséged szempontjából is. Mivel még növésben vagy szerintem nem érdemes 5 kilón ennyit aggódni. Ha jön egy nagyobb növési szakaszod ez azonban lemegy rólad.

Mitől csődölt be az életed? Csak attól, hogy megint ettél valami egészségtelent, vagy történt valami ami miatt az evésbe menekültél? Nem mindegy...

Ha csak az éves a gond, akkor lehet csak túl keveset ettél, éhezett a tested és eddig bírta. Erről lehet, hogy legyengültél és ezért érzed gyengébbek magad.

Egyél egészségesen, de elegendő mennyiséget.

2017. febr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!