Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha antidepresszáns, és nyugtat...

Ha antidepresszáns, és nyugtató mellé szoktam iszogatni annak milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés
xanaxot, és cipralex meltz-et szedek, és pár naponta be szoktam csiccsenteni. milyen következményei lehetnek ennek? 24/F.

2017. febr. 10. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Milenne😅

Én egyszer magam alatt voltam bevettem vagy 3 xanaxot barátnőm felakart vidítani hogy igyunk(nem tudta hogy vettem be gyogyszert) mondom majd jól kiütöm magam aha olyan szinten felpörögtem és jó kedvem lett hogy reggelig buliztunk ez az eset óta többször is csináltam már így. Rám ugy hat mint ha felszivtam volna 4-5 csíkot. Igen én se hittem el. Ha elakarok tényleg lazulni nem kiütni magam csak tényleg arra a szintre jutni mint egy darab xanaxtól kéne akkor 10 et kell bevegyek pedig nem szedek ilyet tényleg csak akkor ha valamiért ideges vagyok ez kb 2 havonta fordul elő tehát nincs hozzá szokva a szervezetem de ugyan ez van a rivotrilall is.

2017. febr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia,úgy nem hat rendesen a gyógyszer, és extra terhelést kap a májad.Heti néhány pohár sörnél nincs baj,de a rendszeres alkoholfogyasztás mellett sok értelme nincs a gyógyszernek.Az alkohol minden pszichés kórképben negatívan hat,szorongáson ront már középtávon,depressziót fokozza.

Közvetlen kölcsönhatása a cipralexxel gyenge,elhanyagolható, a xanax hatását mennyiségtől függően fokozza az alkohol.

Magaddal szúrsz ki,ha iszol rá,de gondolom ezt tudod amúgy is.

2017. febr. 11. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Balogh Zsozsó ***** válasza:
Szerintem ezt ne csináld, nem lesz jó vége.
2017. febr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!