Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért esik nehezemre koncentrá...

Miért esik nehezemre koncentrálni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és sose szerettem olvasni, mert egyszerūen nem okoz örömet. És a legrosszabb benne, hogy van, hogy többször kell elolvasnom egy-egy oldalt, hogy megértsem mirõl volt szó, mert egyszerūen minden leköti a figyelmemet. De nem csak az olvasással vagyok így, hanem a filmnézéssel és az iskolai tanórákkal is, ahol figyelni és jegyzetelni kell. Ettõl függetlenül nem vagyok rossz tanuló, csak mindig mindent otthon kell megtanulnom. Mindig próbálkozom az odafigyeléssel és nem is veszem észre, ha mégis elkalandozom, csak amikor már valami teljesen másról beszél a tanár. Nem tudom mit csináljak, ez nagyon megnehezíti a mindennapjaimat. Tud valaki valamit tanácsolni?

2017. febr. 20. 23:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Kevés oxigén jut az agysejtjeidnek. Rendszeres légzőgyakorlatokkal, kúraszerűen lehet pótolni.
2017. febr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!