Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Két nap egymás után 2x 0,25ös...

Két nap egymás után 2x 0,25ös Frontintól lehet bajom?

Figyelt kérdés
Pénteken egy fontos esemény lesz, és nagyon izgulok. Én ha nagyon izgulok sosem tudok aludni. Tegnap este sem tudtam, hajnalig forgolódtam. Csütörtök este be akartam venni mindenképpen egy Frontint, mert aznap este 100% hogy nem tudnék aludni, de így hogy már most stresszelek igy ma este is be kell vennem, ha aludni akarok. Ha egy 0,5 mg Frontint megfelezek és egyik felét ma este, másik felét holnap este veszem be attól még nem lehet semmi bajom, ugye? Már vettem be korábban Frontint, de csak egyszer.
2017. febr. 22. 09:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Eleve sem lesz tőle bajod mert van aki rendszeresen szedi. Persze rá lehet szokni.
2017. febr. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Altatónak ne használd, mert rontja az alvás minőségét. Ha ilyen gond van, háziorvostól tudsz kérni pár szem altatót, ami ezzel a hatással nem rendelkezik, segíti az elalvást és hozzászokni is nehezebb.
2017. febr. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem válaszoló is írta, bajod éppen nem lesz tőle, de rendszeres illetve gyakori szedés mellett rászokhatsz, aztán később hiányolni fogja a szervezeted. A baj csak onnan kezdődik, nem egy szemtől.
2017. febr. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos így kezdődik a hozzászokás. Ezért lehetetlen később elhagyni, mert mindig lesz valami, ami miatt majd be kell venni és majd egyre több kell. Jobban tennéd, ha nem tudsz aludni, inkább futnál, vagy sétálnál az esti jó levegőn, vagy úsznál 1-2 kilométert, hogy kifáradj fizikailag és esetleg valami természetes komló, citromfű, macskagyökért tartalmazó nyugtatót vegyél be + magnéziumot b vitaminnal. Ha nem tudsz aludni, azt jelenti nem vagy eléggé kifáradva. Ne szégyellj, akár este 10-kor futócipőt húzni.
2017. febr. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Inkább próbálj valami mást, bármit! A frontinra pár szem után rá lehet szokni, utána nélküle nem is fogsz tudni aludni, és egy idő után a józan eszed is elveszted tőle! Sajnos végig kellett nézni valakinél a családban, nem lehetett rajta segíteni (persze nem is működött együtt). De mindenkinél így kezdődik, hogy "csak egy szemet". Kérlek, ne!
2017. febr. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pár szemtől lehetetlen rászokni, ahhoz hónapok kellenek. Nyugodtan vedd be, de azért szerintem nem jó minden alkalommal gyógyszert szedni, amikor van egy kis izgalom, nem egészséges mindig erre támaszkodni.
2017. febr. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Èn pont éjszakára szedtem, mert napközben belassultam tőle. Nem fog senki hozzászokni pár nap alatt. Éveken át több alkalommal is szedtem, volt, hogy hónapokig is.
2017. febr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod most sem és rászokni sem fogsz ennyitől! A rászokáshoz több napig rendszeresen kell szedni!
2017. febr. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat! Elírtam. Több HÓNAPIG ,rendszersen kell szedni!
2017. febr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Próbáltam már sok mindent, Valeriana, Citromfűtea, relaxáció, sport.... fáradt vagyok és álmos de elaludni nem tudok, akárhányszor leragad a szemem egyből felébredek. Csak nagyon nagy idegesség esetén van ilyen, hogy nem alszok, nem lennék rendszeres frontin szedő

Köszönöm a válaszokat!

2017. febr. 22. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!