Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Erősen szorongok, mit tegyek?

Erősen szorongok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Erős szorongásaim vannak és mindentől félek. Bármi eszembe jut, rám tör a pánik, a remegés, stb...szóltam már itthon hogy pszichológushoz kéne menni, de csak addig jutottunk el, hogy "Jól van". Meg egyébként is hajlamos vagyok meggondolni magam, ha már ott vagyok, és nehezen nyílok meg pláne idegeneknek. Pedig most már ez tarthatatlan, csak fèlek, hogy majd gyógyszeres kezelésre utalnak. Mit csináljak? Úgy érzem, nem vagyok normális. (16/l)
2017. febr. 23. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezdésnek menj el a sulipszihológushoz.
2017. febr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ne stresszeld ezen magad.

Nem azt mondom,hogy ha próblémád van rejtsd a véka alá,mert ez a legrosszabb amit tehetsz.Sokakkal az történik,hogy felstresszelik magukat és már nem is attól félnek amitől,hanem a félelemtől,a szüleid nem ismerik a helyzeted.Ülj le velük beszéljétek meg.És hidd el van mindenféle gyógyszeres kezelés,de nem szabad tőle félni,mert mindnek az a célja,hogy neked jobb legyen ez alól NINCS kivétel.Ne feledd Isten veled van,még ha nem is hiszel benne!

2017. febr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező. Menj el a háziorvoshoz,az majd ad beutalót pszichológushoz. A gyógyszeres kezelés 16 évesen nem hiszem hogy kellene,azt pszichológus nem is írhat fel,csak pszichiáter.De ha nagyon szorongsz,akkor félni attól sem kell.Így vagy úgy,erre van segítség,jól gondolkodsz.
2017. febr. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1: igazad van, de a sulipszichológus elèggé unszimpatikus (már ha van ilyen szó) 2: anyám szerint ez többnyire csak a "ptemenstruáciös szindróma" meg "szereplésektől való félelem" (fuvolázom) meg "egy kis stressz amit jógával meg magnéziummal meg akarattal tutira le lehet győzni" (egyébként ő maga us depressziós, de úgy érzem, ő sem ért meg.) Ès hiszek Istenben...bár néha úgy érzem, nem szeret. Köszönöm szépen, hogy válaszoltatok, igazatok van! (A 3.-nak is)
2017. febr. 23. 15:33
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy látszik,valakinek sikerült félreérteni a kérdèst. Én nem bájcsevegni akarok a problémáimról, pláne nem idegen felnőtt fèrfiakkal. A koromat azért îrtam ki, meg a nemem, mert nem mindegy hogy egy kamasz lány, vagy egy vén tata...akik segítettek, azoknak nagyon hálás vagyok! Privátot pedig köszönöm, nem kérek.
2017. febr. 23. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!