Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez panik betegseg lehet?

Ez panik betegseg lehet?

Figyelt kérdés

Majdnem 2 hete kezdodott hogy influenzas voltam, lazas stb.. majd fokozatodan elkezdett fajni a hatam, egyre jobban majd szedules is tarsult hozza. Naprol napra vartam a javulast, bar a hat fajasom elmult de egyre rosszabb lett a kozerzetem. Elkezdtem aggodni hogy valami komoly huzodhat a hatterben de a hazi orvos azt mondta csak az influenza elhuzodik/kiujult nalam. Olyan rosszul ereztem magam hogy nem hittem el hogy folyamatos szedulest okozhat az influenza viszont a labor eredmenyem tokeletes volt. Mar majdnem 2 hete hogy szedulok, faj a tarkom es a nyirokcsomomnal es napi tobbszor szorito erzest erzek a torkomban.

Es hogy ezt tetezzem meg egy hete tortent eloszor az is hogy ejszaka elnehezedett a testem, mintha beszippantana az agy ugy huzott magaval, elzsibbadtak a vegtagjaim es izomrangas szeru tuneteket produkalt a testem. Szornyu volt mert nem tudtam koordinalni es iranyitani a dolgot, halalfelelem tort ram. Azt hittem ott halok meg!

Ez sajnos azota mar 2x ujra elofordult szinten ejszaka. Van hogy napkozben is ezt az elnehezedo erzest erzem de nem olyan intenziven. Szornyu a kozerzetem, szedulok es gyenge vagyok napok ota.

Ha valaki tapasztalt hasonlot kerem irja le mi volt a kivalto ok!!

Ha ez pszichoszomatikus akkor hogyan maszott ki ebbol?

Ugy erzem ez igy nem elet, igy elni a napjaimat mert alig merek kilepni itthonrol es az egyetem meg jovo heten kezdodik.



2017. febr. 23. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet az influenza tünetei keverednek a szorongás okozta tünetekkel. Egyébként a vírusok tudnak okozni erős szorongást, mert gyulladás van a szervezetben. Próbálj megnyugodni, hogy nincs semmi bajod. Nekem 3x újúlt ki az influenza szerű betegség, és hetekig tartott. Nekem is hasonló ideg eredetű tüneteim lettek az utolsó betegségnél. Vegyél magadnak a patikában Valerianna és Citromfű tablettát, és igyál sok teát. Ettől jobban leszel.
2017. febr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!