Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbeteg lennék? Vagy mi...

Pánikbeteg lennék? Vagy mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Sokszor vagyok ideges, és remegek. Eddig nem érdekelt különösebben, de észrevettem hogy egy kis ideje alig eszem. Főleg ma vettem észre hogy valami nincs rendben. Magánügyileg elég rossz a helyzetem, és emiatt 2 napja feszült vagyok (mégjobban)! Ma még csak egyszer ettem, azután is hànyingerem volt. Most is kegyetlenül éhes vagyok, de ha a kajára gondolok már rosszul vagyok. Egész nap gyorsabban vert a szívem, és nagyon rosszul éreztem magam. Előfordul, hogy elsírom magam. Olvasgattam, és akkor találtam rá hogy ez pánikbetegségtől is lehet. Volt már valakinek ugyanilyen problémája? Mit csináljak?
2017. febr. 24. 17:06
 1/2 anonim válasza:
Hány éves vagy? Nem kell rögtön az internetnek hinni, nem feltétlen pánikbetegségről van szó, lehet bármilyen pszichés alapon is. Helyedben elmennék egy pszcihológushoz. Esetleg volt-e már több olyan eset az életedben ami nagyon megérintett?
2017. febr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez nem az.

Ha pánikrohamod lesz egyszer, azt nem fogod összetéveszteni semmivel.

2017. febr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!