Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van kedve valakinek megosztani...

Van kedve valakinek megosztani a pánik, állandó szorongásból való kigyógyulását? Nekem nem sikerül.26l

Figyelt kérdés
Tüneteim:nem tudok kikalcsolni,folyton gondolkodok,rossz a közérzetem,úgy érzem megbolondulok,nincs kedvem erőm.Elég szörnyű.Nálam nem az van hogy fèl óráig rohamom van.Hanem egésznap rosszul vagyok.Hol jobban hol rosszabbul vagyok.Volt időszak mikor 2hónapig elmúlt de akkor se csinált mást max.nem gondolkodtam ennyit hogy mi bajom van.Nem így akarom leélni az életet.Szeretnèk babát is vállalni,de úgy érzem soha nem lehet már normális életem.Eleinte sokszor mentőt,ügyeletet hívtunk,mert azt hittük komoly baj van.Most se hiszem el hogy ez mind pszichèsen lenne.
2017. febr. 24. 18:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Doki, gyógyszeres kezelés, környezetváltozás. Ha bentfekvős pszichiátriát ajánlanának ne menj bele, semmi pluszt nem ad és rosszabbul jössz ki mint ahogy bementél.
2017. febr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Amíg meg nem unod saját magadat, addig hiába minden. Csak te tudod kivakarni magad, de most olyan vagy, mint a kövér nő, aki varázspirulát keres. Munka nélkül nincs eredmény, de amíg ezt be nem látod és rá nem veszed magad, hogy ne pörögj ezen a témán... addig tényleg senki módszere nem segít rajtad.
2017. febr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
5%
menj el dolgozni majd elmulik
2017. febr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Állandóan rossz gondolatok gyötörnek. És a testi tünetek szinte elviselhetetlenek. Dolgozom, de nagyon farasztó így az egész.
2017. febr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!Pszichiátrián voltam havonta megyek kontrollra, antidepit nem szedek.De Frontint igen.Psziologushoz is elkezdtem járni.És tévedés mert dolgozom csak néha nehéz ellátni a munkaköröm.
2017. febr. 24. 19:13
 6/14 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy a szar gyógyszereket tömik beléd...
2017. febr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
7%

Inkább az a baj, hogy nem szedi, mármint az antidepresszánst. Aki szedi, azoknak 80%-án segít, aki meg nem szedi, azok 20%, ha kilábal belőle. Lehet választani.

És persze, hogy nem pszichésen van. Alacsony a szerotonin szinted, de te cseszel pótolni. Érdekes, akinek pl a D-vitamin szintje alacsony (ilyenkor, télen kb mindenkinek), ott teljesen elfogadott, hogy pótolni kell külső bevitellel.

2017. febr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
1.Az orvos olyan esetben is felírja a gyógyszert ha nem kell mert ő szerződésben áll egy céggel és minél többet ad el annál többet keres. 2. szedi az egyik gyógyszert ,arra szed egy másikat a mellékhatás miatt és így tovább szóval nem jó a gyógyszer, de ha szerinted annyira jó akkor csak szedd.
2017. febr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az emberek mindig gyógyszerrel akarják magukat meggyógyítani....van olyan amikor kell oké... de erre nem gyógyszer kell.....csak sajnálni tudlak
2017. febr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem kell sajnálni :).Próbáltam az antidepit de nálam lettek mellékhatások.Ezért másikat írt fel és akkor döntöttem úgy hogy nem szedem.De elis mondtam az orvosnak hogy nem merem szedni.Megértette ezért ajánlotta hogy akkor pszichoterápiát próbáljak meg.Nem gyógyszerrel akarok kigyógyulni.Tippeket! Ötleteket vártam hogy kinek hogy sikerült gyógyszer nélkül.Sok mindent próbáltam de eddig semmi nem segített!
2017. febr. 24. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!