Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék magamon változta...

Hogyan tudnék magamon változtatni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet velem, hogy mindenkiben a rosszat látom , ezért már introvertált lettem, nem barátkozok senkivel. A régi barátaimmal is megszakítottam a kapcsolatot. Azt sem tudnám elképzelni, hogy a jövőben nekem barátnőm legyen akiben megtudok bízni, és megtudok osztani mindent. Csak családommal tartom a kapcsolatot de velük sem vagyok teljes mértékben közvetlen. Az az érdekes, hogy mindezek ellenére nem érzem magam magányosnak, de viszont változni szeretnék újra mindekiben a jót akarom meglátni és keresni. Van erre lehetőség vagy már menthetetlen vagyok? Valaki jár velem hasonló cipőben?
2017. febr. 26. 12:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Azon túl, hogy "hát akkor keresd mindenkiben a jót, amíg észre nem veszed", ennyiből ezt nem lehet megmondani. Attól függ, milyen események, élmények hatására, hogyan alakult ki benned ez az elkerülő magatartás.
2017. febr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!