Van itt ADHD-s?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Adhd gyanúja áll fenn az esetemben , szeretnék tapasztalatot cserélni másokkal, olyanokkal akik tudják miről van szó, azokkal akik nem adják fel és keresik a lehető legjobb formát ami kihozható egy ilyen állapotban. Magyarul ha van akár hosszú történeted , privátban ha nem publikus megoszthatod velem. Szeretnék egy kisebb csoportot összehozni ha netán többen vagyunk, hogy amin már valaki átment tudja segíteni az esetleges "kezdő" segítségre szorulót miközben természetesen kér szakemberi segítséget is.



2017. márc. 2. 19:49
 1/3 jeverezi ***** válasza:
ADHD-s vagyok mellette meg szorongásos bármiben kell segítség nyugodtan írj!!! :)
2017. márc. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Facebookon sok adhd-s csoport van ahol felnőtt fiatal felnőtt és gyerek adhd-sek vannak vagy ilyen gyermeket nevelő szülők. Bártan csatlakozz ezen csoportokba te is sokat meríthetsz és segíthetsz is . :) Egy Adhd-s 9 éves fiú anyukája.
2017. márc. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Én ADHD-s vagyok, de már elfogadtam magam olyannak amilyen vagyok. A suliban zavart még hogy lány létemre rettenes a kézírásom, de hiába gyakoroltam nem lett jobb. Rengeteg baleset ért a figyelemhiány miatt, például biciklivel elütöttem egy autót 😅Gyerekkoromban sokszor elgondolkoztam hogy mi a baj velem, miért vagyok más mint a többiek, azt hittem értelmileg sérült vagyokés hasonló. Ebből megmaradt még most is egy kis önbizalomhiány de dolgozom rajta.Voltam kiközösítve is, hátam mögött utáltak, csúnyán beszéltek rólam, akkoriban nagyon zavart és minden jobb pillanatomban megfogadtam hogy holnaptól más leszek, jobb leszek. Persze sosem ment,de ez idővel megváltozott. Nem akartam már senkinek sem megfelelni. Sportban kimagaslóan jobb voltam a többieknél.Felnőttként olyan munkahelyet választottam ami nem igényel koncentrációt. Teljesítményben dolgoztam, azóta már nem dolgozom azon a helyen de még nem döntötték meg a rekordom. Nekem az optimizmusom segített, anélkül nem tudom hol tartanék most. A legrosszabb ami eddig történt velem az hogy a fiamnál is ADHD-t diagnosztizáltak. Minden nap végig kell néznem hogy ugyanazokon a dolgokon vagy talán keményebbeken is átmegy mint amin nekem kellett anno. Talán annyival nekem könnyebb mint más ADHD-s gyermekek anyukáinak hogy én tudom milyen volt gyereknek és milyen felnőttkorban.... Tudom hogy a fiam rendelkezik akkora erővel szorgalommal és optimizmussal hogy minden akadályt könnyen vegyen.
2017. ápr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!