Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Egy skizofrén ember lehet veszélyes az embertársaira? Vagy csak önmagára?

2017. márc. 2. 21:37  Privát üzenet  

A válaszok
Ön és közveszélyes is lehet

A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2017. márc. 2. 22:08 Privát üzenet
Igen közveszélyes is lehet.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2017. márc. 2. 22:14 Privát üzenet
Lehet, pl. ha olyan téveszméi vannak, hogy ő az Isten, és megöli, aki megérdemli azt. De ez csak egy példa volt.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2017. márc. 3. 11:17 Privát üzenet
róbert dávid nevű felhasználó válasza:

ha rendben szedi a gyógyszereket akkor nem, énmagam skizofrén vagyok és nem vagyok közveszélyes

A válaszíró 28%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2017. márc. 7. 00:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A viccet félretéve, ez az ember skizofrén?
Milyen tapasztalatok vannak skrizofrén, vagy pszichoata emberekkel?
Miért van ennyi önjelölt mentálisan beteg/személyiségzavaros ember?
Nem vagyok semmi Skizofrén, alkoholista vagy barmiféle őrült ember, magamat egy túl realista alakzatnak képzelem, de probálkozva minnél realistábbnak, racionálisnak lenni félek...
Tudom hogy sok ilyen kérdés volt már, de érdekelne hogy milyen is egy skizofrén ember valójában . Hogyan viselkednek? Miből lehet észrevenni hogy valaki az? Mennyire beszámíthatóak ezek az emberek?
Mennyire veszélyes egy skizofrén ember? Jelenthet életveszélyt az egyutteles vele

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!