Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek ilyen feszült este?

Figyelt kérdés

Nappal amikor csinálom a napi rutinomat és emberek vesznek körül (mondjuk a nagy részük undorodik tőlem de ettől még jó egy kis életet látni magam körül) akkor nincs baj, a baj ott kezdődik minden nap amikor hazajövök és eljön az este. Esténként itt a nagy magányomban egyedül maradok a nyomasztó gondolataimmal. Mindenféle aggasztó, nyomasztó gondolatok törnek rám, amire nem megoldás igazán se egy film megnézése, se a könyvolvasás, se semmi más itt a házban. Akármit csinálok, nem tudok este megszabadulni a nyomasztó, feszült állapottól. Félek a betegségektől hogy rosszul leszek, aggódok valaki másnak is az egészségéért sokszor. Eluralkodik rajtam a magány érzése is, nem nagyon áll velem senki szóba, képtelen vagyok ismerkedni és ez este zaklat fel leginkább, akkor érzem magam miatta a legszörnyűbben. Tartok attól már előre mindig, hogy el fogok-e tudni aludni, meg miket fogok vajon álmodni. Jövőmet is teljesen kilátástalannak érzem.

Mit tegyek ezellen a sok nyomasztó gondolat, érzés ellen esténként? Mert rossz vége lesz, attól tartok így egy este a mentő fog jönni értem olyan állapotba kerülök majd.


2017. márc. 2. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Igyál naponta meg legalább 3 bögre citromfű teát! Este meg vegyél be amikor rád jön az aggódás egy Valeriána relaxot. B-MAX-ot is szedj, és magnéziumot, omega 3-at.
2017. márc. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a progresszív relaxációt, ha elsőre nem is sikerül; napi gyakorlással sokat fejlődhetsz már egy hét alatt is.
2017. márc. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!