Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez is csak egyfajta "pánikroha...

Ricsi4488 kérdése:

Ez is csak egyfajta "pánikroham" volt?

Figyelt kérdés
Szorongásos pánik betegségem van és néha ráng a szememnél, de most az előbb a homlokom tájékán éreztem a rángást ami 4-5 másodpercig is eltarott. utána egyre nehezebben kaptam levegőt és egyre jobban elöntött a félelem hogy megfulladok/meghalok 3-4 perc eltetével fájdalmakat kezdem érezni a bal melkasomra. Valamennyivel javult a helyzet demég most kissé nehezen veszem a levegőt. Ez is csak egy ilyen szorongásos roham lett volna?

2017. márc. 4. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia igen! Ez is idegi alapú.


Régóta foglalkozom a pánik/szorongás témával, én is benne éltem viszonylag legyőztem a pánikrohamokat csak a szorongás maradt meg. Ha nehezen kapsz levegőt és úgy érzed h fulladsz, akkor is lassan és ne nagy levegőt vegyél , csak úgy ahogy mindig veszed a levegőt, Tudom, h rossz de ha fél óráig rendesen veszed a levegőt elmúlik a fulladás. Én közben nyugtatni is szoktam magamat. Nyugodj meg, minden rendben lesz és közben elhiszem. Beválik hidd el!

2017. márc. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megnyugodni a legnehezebb mivel a mellkasi fájdalmak miatt mindig elárasztanak a gondolatok hogy valami baja van a szívemnek, vagy a tűdőmnek és megfogok halni, hiába próbálok megnyugodni egyszerűen ezek a gondoloatok miatt nem megy.
2017. márc. 4. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!