Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet nagyívben tenni...

Hogyan lehet nagyívben tenni a dolgokra? (Egyetemi stressz)

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy nagyon idegeskedős,izgulòs vagyok. Sajnos nemhogy javulna a dolog,egyre rosszabb. Az egyetemi teljesìtményem teljesen leromlott miatta. Egyszer már majdnem kihullottam,ùgy mentem oda vizsgára,hogy már nem is tanultam rá,nem érdekelt,erre sikerült!

Hogyan tudnék ùgy menni gyakorlatokra,zhkra,vizsgákra,hogy nyugodt vagyok,nem érdekel a végeredmény?



2017. márc. 5. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer sikerült akkor azt az érzést kell megfigyelned újra. Ill felidézni. Mindenkinek más sikerül. Nekem pl az valt be hogy a stresszhelyzetben fellépő reakciók règen hasznosak voltak. Amikor az életünket kellett menteni. Szóval valami ösztön. Aztan eut tovabbgondoltam ès megmagyaráztam magamnak az izgulás haszontalanságat egy vizsgán. Ez annyira sikerült hogy voltam ìgy pótvizsgazni meg szakmai vizsgazni és akkor 'engedtem' ki ezeket a reakciókat amikor már kész volram. Urána lehet izgilni. De addig amig ìrtam, olyan nyugalomban voltam mintha csak órán irkálnèk valamit. Amikor kijöttem akkor kezdett remwgni a lábam, meg akkor izgultam. Hülyèn hangzik de bevált.
2017. márc. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először csak kis ívben kéne megpróbálni.
2017. márc. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!