Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Orvoshoz kéne mennem? Ez...

Orvoshoz kéne mennem? Ez nagyon nem normális?

Figyelt kérdés

Jópár hónapja kb.5 másodpercen belül bármin felidegesítem magam. Mindenen kiakadok, rengeteg mindent bemesélek magamnak, aminek semmi valóságalapja nincs.

Ma viszont annyira ideges voltam és pánikoltam, hogy megfájdult a fejem, hányingerem volt, és séta közben folyton olyan érzésem volt hogy mindjárt összeesek és nem bírok tovább menni. Szerencsére ez elmúlt, ittam vizet és pihentem.

A kérdésem az lenne, hogy érdesem-e orvoshoz fordulni ilyen esetben? Vagy mit kéne tennem, hogy jobb legyen? Nagyon nem jó nekem ez az egész, mert totál kikészülök!


2017. márc. 5. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze elmehetsz orvoshoz is. Azért a megoldáson magadnak kellene munkálkodnod. Én a napi szintű edzést javasolom, és idegre ható magas hatóanyagú B vitamint, magnéziumot. Tanulj meg relaxálni. Ha teheted menj el pszichológushoz is.
2017. márc. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!