Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudnátok mondani ingyenes...

Tudnátok mondani ingyenes online lelki segély szolgálatot ahova lehet írni?

Figyelt kérdés
Mostanában összecsapnak a hullámok a fejem fölött és úgy érzem teljesen kikészülök. Nincs munkám, a múlt héten is leadtam vagy 8 helyre a jelentkezésemet, semmi választ, hívást nem kaptam sehonnan. A szerelmi életem is zéró, van egy rendezetlen földügyem aminek lehet bíróság lesz a vége.

2017. márc. 6. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:

www.orvostudakozo.hu

Ezen az oldalon vannak pszichiáterek, pszichológusok is, akiknek írhatsz.

2017. márc. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mi a szakmád?
2017. márc. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Könyvtáros, tudom a bölcsészek manapság egy kalap szart érnek...
2017. márc. 6. 17:53
 4/8 anonim válasza:
100%
Bár én lennék könyvtáros!!! Imádnék könyvtárban dolgozni:)) könyvesboltba esetleg???
2017. márc. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ez egy meglepően pozitív komment, eddig ahol megemlítettem, milyen végzettségű vagyok, csak leszóltak. :(

Én szeretek olvasni, imádom a könyveket és ilyen környezeteben dolgozni, köszönöm a könyvesbolt ötletet, most el is küldöm több helyre az életrajzom.

2017. márc. 7. 15:33
 6/8 anonim válasza:
Szívesen, örülök, ha segíthettem! amúgy a művelődési közpotok is örülnének neked.
2017. márc. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

wwww.delutan.hu

www.lelkisegelyposta.hu

www.stresszdoki.hu ezek mennek fejből. Ezeket meg az orvostudakozót meg a hazipatika.hu


De konkrét válasz csak az első kettőről jön gyorsan.


Én is ugyanígy vagyok. Nem vagyunk lelkitársak vagy ismerjük egymást? Hány éves vagy? Telefonos lelkisegélyt is igénybe veheted 116-123 felnőtteké az ifjúsági más(hány éves vagy?) vagy ha nem használ menj TB-s pszichiáterhez,pszichológushoz. Szerintem utóbbi 2 kéne Neked vagy fiú vagy és szégyelled?

2017. márc. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket, információkat!

Utolsónak válaszolva én 29 éves hölgy vagyok és mostanság egyre jobban kijön rajtam az emberundor. Semmi tiszteletet nem adnak meg egymásnak, beszólogatnak, átverik a másikat ahol bírják és agresszívak, rámenősek, mert az boldogul, aki eltapossa a többit. Éppen lakás felújítás van 2 szomszédnál, de már február közepe óta hallgathatjuk, mert egy elkezdte, aztán sorban 2-en is csináltatják, még hétvégén is, nincs ismerős, akihez mehetnénk és már kezdünk teljesen kikészülni a folyamatos fúrástól, kopácsolástól. Már hirdetjük a lakásunkat lassan 5 hónapja de elég eredménytelenül, kevés az érdeklődő vagy jócskán áron aluli értékért venné meg. Legszívesebben egy lakatlan szigetre vagy egy másik naprenszerbe költöznék, akkor talán nyugalomra lelnék. :P

2017. márc. 12. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!