Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyibe kerül egy pszichológus?

Mennyibe kerül egy pszichológus?

Figyelt kérdés

Nyilván különböző árak vannak. De mégis, mi mondható egy átlag árnak alkalmanként? Találtam egy jót, de 10.000 Ft egy alkalom. Ez rengeteg... nam bírom kifizetni. Pláne, hogy a lelki gondjaim anyagit is szülnek... na mindegy.

Hol találhatnék olcsóbban? Pesten keresek.



2017. márc. 7. 02:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Az rengeteg.

Keress úgy, kupon .:)

Szokott lenni 2000 Ft-ért is.


De biztos, hogy pszichológus kell, mert beszélgetni akarsz?

Én 10 E körül már instant terápiákat tudok, családállítás, SVT, stb.

3-6 E a tifár kezelés, regressziós hipnózis, stb.

Ingyenes gyógyítások is vannak, pl. itt:

[link]

2017. márc. 7. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Pesten szerintem átlagos lehet a 10 ezer, bár nem ott lakom. De biztosan találsz azért olcsóbbat is.
2017. márc. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy szakképzett terapeuta kb annyi sajnos.Talán 6ezerért már találhatsz,de ritka,inkább 8-10e.Egy sima pszichológus még nem terapeuta,az csak gyógyitó beszélgetést tarthat az nyilván olcsóbb.Ezek egyénire vonatkoznak,ha neked csoporterápia kell azok olcsóbban is vannak.Meg vannak befekvős helyek Tündérhegy,Thalassa ház ezek ingyenesek,ezt is érdemes kipróbálni kezdésnek nem rossz.

Néhány hasznos link [link] ez talán olcsóbb


[link]

2017. márc. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem elég az energetikai kezelés, ki kell beszélnem. Tíz éve állandóan visszacsúszok... bár a terápiákat nem ismerem, hogy melyik milyen. De hasznosak a linkek! És mindegyik hosszászólás. Köszönöm!
2017. márc. 7. 11:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Még a szakrendelőbe is elmehetsz a kerületedben, ott ingyenes.
2017. márc. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Köszi, de az nem megfelelő.
2017. márc. 7. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!