Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Xanaxnak ilyen hatása...

A Xanaxnak ilyen hatása nincs? Erre nem alkalmas?

Figyelt kérdés

Hogy hosszútávon rendbe tegye kicsit az ember idegi állapotát. Szóval mondjuk ha valaki kivan idegileg készülve, és szedi a Xanaxot néhány hétig, akkor ha abbahagyja már jobb állapotban lesz idegileg nélküle is.

Erre alkalmatlan a Xanax? Csak arra jó hogy átmenetileg, néhány órán át hasson?


2017. márc. 12. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
En szedtem,de amint abba hagytam remegtem és egyéb mellékhatások voltak amik rettenetesek voltak. Ma csak akkor veszek be egy felet,ha már egyáltalán nem tudok aludni.
2017. márc. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tüneteket megszüntetheti, de gyógyításra alkalmatlan.
2017. márc. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem gyorsan a rabjává tett, így lassan 10 éve szedem napi 6-8mg-al. 13x próbáltam leszokni, aztán belefáradtam. Ez neked nem hiszem, hogy jó lenne, nem ettől fogsz rendbe jönni.
2017. márc. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen hatása nincsen, mert nem úgy működik. Amit te szeretnél, az antidepresszáns, amit pszichiáter írhat fel, annak van hosszútávú hatása, de cserébe lassan kezd el hatni.
2017. márc. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A Xanax egy nyugtatószer, nem "teszi rendbe" az idegállapotot. Addig van hatása, amíg ki nem ürül a szervezetből. Arra jó, hogy a kríziseket átvészeld, illetve hogy a nagyon kellemetlen tüneteket enyhítse, így hozzáférhetővé válj a tényleges terápia számára.

Emellett rettenetesen addiktív, nagyon könnyű hozzászokni, és mire a probléma megoldódik, addigra előáll egy sokkal nagyobb probléma: az illető függővé vált.

2017. márc. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!