Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a gond?

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
3 honapja kezdodott egy nagyon eros panikrohammal. Lezsibbadt mindenem azt hittem ott all le a szivem. Azota egyre tobbszor jartam orvoshoz volt sok sok kivizsgalas. Holter, ultrahang, rontgen, ekg es hala isten minden negativ lett. Vervetelem is volt azis jo eredmennyel zarult. De sajnos mostanaba ismet visszajonnek ezek a szorongasos tuneteim. Egyre tobbszor van az hogy ha elmegyek otthonrol akkor elkezd szurni a bal karom, szedulok felek hogy elajulok es hogy megall a szivem. Izzad a kezem is egyfolytaban es remegek. Van hogy orakig tart. Voltam pszichiaternel aki felirt ataraxot. Altalaban segit is de vannak idoszakok mikor brutalisan rosszul vagyok. Es bar tudnom kene hogy egeszseges a szivem valamiert megis eszembe jut az elso panikrohamom es olyankor megijedek es megint raeszmelek hogy barnikor megeshet ismet. Sokszor rateszem a kezemet a szivemre hogy dobog e... beteges... hogyan tudok ettol megszabadulni??

2017. márc. 14. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem pszichológussal sikerült, aki az OKOT kezelte, nem a tüneteket.
2017. márc. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sima pánikbetegség, az Atarax elmulasztja, ha beveszed, bár az általános szorongással valóbab a pszichológus a jó megoldás.
2017. márc. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!