Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az mitol lehet hogy surun van...

Az mitol lehet hogy surun van panikrohamom? Ilyenkor kb azt sem tudom hogy hol vagyok, halalfelelmem van, szur a homlokom, szedulok es panikolok. Mostanaban nagyon sokszor.15/f

Figyelt kérdés
Azota van miota egyszer eltortem a kezemet es akkor nagyon erosen lefejeltem a falat. Koze lehet ehhez? Egyebkent reszben orokletes lehet mert edesapamnak is van ilyen, csak o titkolozos ember es nem szeret errol beszelni. Meg meg van olyan is hogy ez minden pillanatban hogy ugy erzem mintha nem en iranyitanam magamat, kivulrol latom kb a dolgokat, olyan mintha moziznek, mintha nem is en lennek.
2017. márc. 14. 20:18
 1/6 TR75 ***** válasza:

Igen, lehet a baleset miatt. Nem feltétlenül függ össze agyrázkódással (azt nem írtad, hogy mikor történt), lehet az élmény miatt is.

A derealizáció/deperszonalizáció (mintha nem lenne valós a körülötted lévő világ/mintha kívülről látnád magad) lehet a pánik egyik tünete is, de külön is előfordul.

2017. márc. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszt! A baleset 2014 majus vegen volt, majus huszon valahanyadikan. Utana kb. 1 es fel hetre egy moziban jott ram elosszor a panikroham, es akkor ordibaltam meg minden, szerencsere edesanyam velem volt es lenyugtatott, de azota van ez az egesz.
2017. márc. 14. 20:41
 3/6 TR75 ***** válasza:

Lehet a baleset következménye, gyanús, hogy nem sokkal utána kezdődött.

El kellene menned egy pszichológushoz.

2017. márc. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom, el fogok menni. Utana neztem a deperszonalizacionak es teljesen ugyanaz amit tapasztalok.
2017. márc. 14. 20:55
 5/6 TR75 ***** válasza:
Pánikrohamban elég tipikus.
2017. márc. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom, nagyon sokat segitettel, mar vagy 1 eve keresem hogy mi ez az erzes es most megvan:)
2017. márc. 14. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!