Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? AB/DL Age Player...

Mit tegyek? AB/DL Age Player little vagyok. Fiú. Szeretnék gyerekeket, és családot, de aszexuális vagyok, és nagyon fontos hogy a kapcsolatban én leegyek a kisfiú. Mit tehetek? Nagyon marcangolom magam és mintha kétfelé szakadnék.

Figyelt kérdés

aki nem tudná mi ez, annak elárulom hogy ez nem megváltoztatható állapot, de elnyomható.


viszont vannak időszakok amikor úgy érzem eltudom majd nyomni és gyerekem lehet és családom, de aztán jön az este, mesenézés, pelus, pizsik, meg minden amit szeretek csinálni, kisgyerekként viselkedni, stb és akkor megint kicsi vagyok.... és arra vágyom h valaki kicsiként kezeljen. mit tegyek? akarom mind a kettőt de nem lehet mind a kettő. a gyerek hogy a fenébe nézne rám?


2017. márc. 16. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
szuper. És most mit is szeretnél Pistike?
2017. márc. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom :S
2017. márc. 16. 21:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Te mintha már többször tettél volna fel ezzel kapcslatban kérdést. Ennyire xar ezzel együtt élni? Nem tudtad magad elfogadni? Most olvastam ennek utána, hogy mi a fene is ez. Ez valami aberáltság, igaz? Van a családotokban ilyen? Vagy ez hogy alakul ki? Elképesztő számomra, de azt írják itt Mo.-on elég sok ilyen ember él és nem betegségként írják le, hanem mintha egy szerepet játszó valakiről lenne szó. De te arról számolsz be, hogy neked ez kellemetlen, nem egy vicces dolog, vagy amit annyira élveznél és fel is mernéd vállalni, amit mondjuk meg is tudok érteni. Miért nem tudnak ezzel az orvosok semmit sem kezdeni? Mit mondak neked, ez mitől van és hogyan élj vele?
2017. márc. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"Mo.-on elég sok ilyen ember él és nem betegségként írják le, hanem mintha egy szerepet játszó valakiről lenne szó"


1 nem írtam hogy Magyarországon hogy írják le, itt nagyon sok a sarlatán vagy elavult tudással rendelkező pszichiáter.


2 nagyon kevés tudással rendelkezel ezzel kapcsolatban, így nem tudok mit kezdeni a válaszoddal, bocsi.

2017. márc. 17. 14:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy keveset tudok, ezért tettem fel kérdéseket, mert szeretném megérteni
2017. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak azzal a résszel tudok azonosulni, hogy "szeretnék gyerekeket, és családot, de aszexuális vagyok", mert ez rám is illik. Ilyen párkapcsolatot lehetséges találni, csak keresni kell.


A többi dologban, amiket leírtál, annyira nem vagyok otthon.

2017. márc. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
és te lány vagy vagy fiú? régóta keresel párt? Vagy ha már van hol találtál rá?
2017. márc. 21. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!