Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha egy 50 éves embernek...

Ha egy 50 éves embernek meghal az apja 78 évesen, azt hogyan lehet kibírni?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet ezt elfgogadni és feldolgzni az 50 évesnek?
2017. márc. 16. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kevésbé rázza meg, mint egy huszon évest. Bár ez személyfüggő
2017. márc. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Édesapám 34 volt mikor meghalt az apja. Túl hamar ment el. Csak az idő múlása segít igazán. Részvétem.
2017. márc. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elvileg tehát kisebb megrázkódtatást jelenthet, mint mondjuk, ha egy 25 évesnek hal meg az apja mondjuk 48 évesen?
2017. márc. 16. 23:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg kell gyászolni
2017. márc. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, erre nincs válasz. Ez olyan mintha azt kérdeznéd, hogy mindenki a piros színt szereti? Nem, van akinek nem olyan a viszonya az apjával és akárhány évesen nem rázza meg. Van akinek jobb a viszonya és bármikor megrázná. Az idősebb emberek is ugyanolyanok mint mi, csak több tapasztalatuk van, maximum jobban palástolják már a fájdalmukat.
2017. márc. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

Ez az élet rendje, örülj, hogy ilyen sokáig volt édesapád.

Én 16 évesen vesztettem el édesapámat, én is kibírtam, pedig nekem nagyobb szükségem lett volna még rá, túl fiatal voltam.

2017. márc. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen veszítettem el nemrég a 86 éves édesapámat akihez nagyon kötődtem. De tudom,ez az élet rendje. A fiam 13 éves volt amikor elveszítette a 36 éves apját. Az nagyon nem az élet rendje szerint történt. Azért kell családot alapítani,hogy amikor a szülőket elveszítjük legyen értelme tovább élni az életünket. El kell temetnünk,túl kell élnünk,és őriznünk kell az emléküket.
2020. máj. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!