Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vajon csak a stressz? Tobbi lent!

Vajon csak a stressz? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
Szóval szerintetek miért lehet az, hogy nagy levegőket kell vennem ahhoz, hogy azt érezzem, hogy ez most rendesen lement? Van amikor nem sikerül ez a levegővétel (ritkán) és akkorsem pánikolok be tőle, mert tudom, hogy a következő sikerülni fog. Stressz miatt lehet? Voltam orvosnál is azért semmi bajom sincsen. Elmentem pszichologushoz is aki azt mondta, hogy mivel most vagyok igen fejlődő korban (16 vagyok) amiatt lehet ez az egész. Szokott még a hátam fájni es a torkomban enyhe gombocot is neha szoktam erezni. Egyebkent napi szinten sportolok es ott ugyanez a legzes megvan es kicsit zavaró azert. Szerintetek? Köszönöm a segítséget! :)

2017. márc. 21. 07:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, a stressz elég gyanús, főleg a gombócérzés miatt a torokban. Szerintem a pszichológussal stresszkezelő technikákkal, relaxációval foglalkozzatok.
2017. márc. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez tipikus pánik betegség hát igen "semmi" bajod nekem is volt lelki betegségeim már nagyon durván halálfélelmem volt azt hittem meghalok eszméletlen brutális úgy élni másfél hetet kellett várnom a magán kezelésre akkor az volt az egy kérésem hogy 1 napot legalább még had élhessek egészségesen ott tudnak segíteni de ez az állami kezelés ez egy rakás szar ha valami bajom van else megyek oda
2017. márc. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincsen halálfelmem, sosem volt meg. Panikrohamom sem volt meg
2017. márc. 25. 18:26
 4/4 anonim ***** válasza:
ez csak rosszabb lesz mert nekem is így kezdődött!
2017. márc. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!