Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a fene segíthet rajtam? Mi...

Mi a fene segíthet rajtam? Mi bajom van?

Figyelt kérdés
Járok pszichoterápiára szedek antidepresszánst escigent és nyugtatót rivotrilt. Volt egy összeomlásom magas pulzus vérnyomás akkor kaptam zoloftot és rivotrilt amitől végre tudtam aludni és napközben is jól voltam. Aztán abbahagytam a zoloftot mert jól voltam a rivotril maradt rögtön két mg-al kezdte a dokim. Majd nem szedtem a zoloftot de szarul lettem és visszamentem a dokihoz kaptam zoloftot de nem lettem jobban váltottunk citapramra attól sem majd a mostani gyógyszerre amit 1 hónapja szedek az elején mintha éreztem volna valami változást de most ugyanott vagyok ahol a part szakad. Elkezdtük csökkenteni a rivotrilt 2 mgról 1,5 először akkor nem volt különösebb problémám majd 1,25 re ekkor elkezdődtek a problémák mellkas szorítás szorongás a nap folyamán váltakozva felment a pulzusom is öklendezés hányinger van hogy egy nap egyszer de van h többször jelentkezik az öklendezés de a feszültség szinte állandónak mondható.
2017. márc. 21. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
A rivotril rohadtul addiktív. Nem lett volna szabad 2mg-mal kezdeni. (És ugye alkoholt nem iszol mellé?)
2017. márc. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem dehogy.
2017. márc. 21. 20:39
 3/5 A kérdező kommentje:
2 mgot még egy másik doki írta fel sajnos akkor nem gondolkoztam mert a padlón voltam.
2017. márc. 21. 20:41
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezek megvonási tünetek lehetnek akkor?
2017. márc. 21. 20:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen lehetnek.
2017. márc. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!