Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mesélnétek nekem tapasztalatok...

Mesélnétek nekem tapasztalatokat pszichiáterekről ( főleg pánikrohamok kezelése érdekelne), illetve esetleg tudnátok ajánlani megfizethető árú szakorvosokat?

Figyelt kérdés
Már volt 2 pánikrohamom, az első borzalmas volt ( hosszú és nagyon rossz). Ez után folyamatosan rettegtem a következőtől, hogy hol és mikor fog előjönni, és sajnos meg is történt. Úgy gondolom, hogy ezt az egészet csak én idéztem elő a pánikommal, és szeretném kezeltetni. Ha valaki tudna tapasztalatokat mesélni, esetleg ajánlani egy jó szakorvost, azt nagyon megköszönném.

2017. márc. 22. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem pszichológussal sikerült. Feltártuk az okokat és megszűntek a rohamok. De ezt nem úgy kell elképzelni, hogy egy-két beszélgetés alatt megvolt, hanem egy hosszú folyamat volt, amiben fokozatosan fejtettük fel az életem különböző problémáit, egyre mélyebbre ásva, meg kellett tanulnom kezelni azokat és amikor ez már ment, akkor jutottam el a pánikrohamok forrásáig. Több éves terápiás munka volt, de megérte, mert nem csak a pánikon segített, hanem az egész életemet megváltoztatta.
2017. márc. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez sok esetben nem járható. Az esetek döntő többségében nincs semmiféle feltárható lelki ok. De még ha lenne is (bármit is értsünk lelki alatt), akkor is van mögötte szervi is, hiszen ugyanaz a szitu valakiből meg semmi hasonlót nem hoz elő. Ergo én a gyógyszeres kezelés híve vagyok, vagyis pszichiáter.
2017. márc. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!