Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok? Mit...

Depressziós vagyok? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Általában fáradt es levert vagyok.Mindig kevésnek érzem magam. Keresztül néznek rajtam. Ha odamegyek vkihez beszélgetni akkor is kívülállónak érzem magam.Kosarazok és sokszor azt érzem csak ez maradt nekem. Ha stresszes vagyok akkor eszem. Eléggé meghíztam. Eddig 164/56 most 164/62. Nem tudok lefogyni. Undorodok magamtól. Anorexiás akartam lenni h lefogyjak.Tudom h ez nem ígymegy de na értitek. Nem tudom h mi a baj velem h miért vagyok ilyen és h mit kezdhetnék magammal?

2017. márc. 29. 18:21
 1/1 anonim válasza:

Én is átestem hasonlón csak én 5 kilot fogytam és még a sporthoz sem volt kedvem.

Én is anorexiás akartam lenne, de persze vegül nem lettem.

Ha van ennek valami kiváltó oka azt próbáld megszüntetni. Én sajnos mai napig nem tudom ezért inkább megpróbáltam túllépni rajta kisebb-nagyobb sikerrel.

Mindenféle sportba belekezdtem de pár nap után abba is hagytam mert semmi akarat erőm nem volt, inkább olvastam. Olyankor elbújhattam a saját kis világomba és nem kellett a valósággal foglalkozni.

2017. márc. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!