Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha depresszió gyanús vagyok,...

Ha depresszió gyanús vagyok, pszichológushoz vagy pszichiáterhez kell mennem?

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan mi, de valami nagyon nem oké velem. Szeretnék ezen változtatni, de nem tudom hova forduljak. Menjek először pszichológushoz aztán legfeljebb átküld egy pszichiáterhez? Vagy hogy megy ez? Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget

17/l


2017. márc. 30. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkettőhöz fordultam már életemben depressziósan. A pszichiáter gyógyszert írt és volt pár (nem sok) terápiás alkalmam is. Átmeneti volt a hatás, inkább csak tüneti kezelés. A pszichológus segített érdemben.
2017. márc. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 starboy1 ***** válasza:
mindkettő szerintem, de inkább pszichiáter
2017. máj. 16. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 starboy1 ***** válasza:
19%
egy pszichiológus akkor áll veled szóba ha nem vagy depressziós hanem stabil állapotba vagy tudtommal
2017. máj. 16. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát rossz a "tudtod", hármas. De egyébként lehet, hogy simán a kamaszkor a bajod, a hangulatváltozások a hormonális változásoknak köszönhetők. Iskolapszichológus, majd ő eligazít.
2017. szept. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!