Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi tudna megmenteni ilyen...

Mi tudna megmenteni ilyen allapotban?

Figyelt kérdés

Eloszor is nem sajnaltatad celjabol irom ki ezt a kerdest,csak egyfajta segitseg kereskent.

Tudnatok tippet adni hogy mi tudna megmenteni?

Egy ideje egyre rosszabb lelki allapotban vagyok, es egyre melyebbre sullyedek

Raszoktam a cigire,minden heten pialok mert egyszeruen nem erzek semmit vagy a masik veglet hogy kindent erzek egyszerre de leginkabb rosszat

Orakig sirok,vagy csak meredek magam ele

Egyszeruen ugy erzem hogy nem tudok szeretni,nem tudok orulni semminek,minden celomat elvesztettem,semmi almom nincsen semmi celom..csak vagyok az eletben de nem ertem minek.

Az elmult 2 hetben 2szer voltam beteg iskolaba se tudok jarni vagy ha jarok is egyre rosszabbul teljesitek..mi tudna kisegiteni ebbol az allapotbol? Mar nagyon elegem van nem birom ezt mar..koszonom ha valaki elolvassa es valaszol..


2017. ápr. 1. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerinted mi? A pszichológus! Az a dolga.
2017. ápr. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Voltam mar regebben pszichologusnal,nincsenek jo emlekeim tehat oda biztisan nem fogok jarni.

De azert koszonom.

2017. ápr. 2. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!